Tere, kuidas saame aidata?

Nõudepesumasina remont Tallinnas Harjumaal

Pakume teenust

Nõudepesumasina remont

OÜ Kvalirem pakub professionaalset kodutehnika remonti maailma juhtivatelt tootjatelt: Aeg, Electrolux, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Siemens, Hansa, Indesit, LG, Samsung, Vestel, Whirlpool, Zanussi…

Kiiresti

Töötame 09.00 – 19.00

Tööd teostame Teile sobival ajal.

kvaliteetselt

Garantii

Kõrgetasemeline ettevalmistus, 100% tulemuse garantii

Ei ole kallis

Mõõdukad hinnad

Väljakujunenud teenus ilma kvliteeti kaotamata.

Vajate abi, oleme juba teel!

Helistage või jätke oma teada onlines

Lühikese ajaga saab töö tehtud

Kasulik informatsioon

Nõudepesumasina remont

Oleme koostanud kasulikku teavet juhuks, kui teie kuivati ​​peaks rikki minema. Pakume seda allpool.

Kuigi kõikidel nõudepesumasinate tootjatel on palju kogemusi seadmete tootmisel ei saa keegi ideaalset tehnikat teha. Mis tähendab, et varem või hiljem Teie seade võib katki minna või ei tööta enam korralikult.

Nõudepesumasinate kasutajatel on palju probleeme. Masinaid saab ise remontida ilma hooldusfirmaga ühendust võtmata, eriti kui esineb probleem või rike mida tundub, et saab ise korda teha. Aga mida teha, kui nõudepesumasin on ikka katki või keeldub korralikult töötamast ja ei pese nõusid?

On ainult üks vastus, pöörduge hooldusfirma poole, sest pole midagi hullemat kui proovida ise seadet parandada. Ei, keegi ei keela sul näidata oma tehnilisi omadusi ja saavutada ise remontides soovitud edu. Kuid reeglina ei lõpe sellised remondid millegagi jaTe kahetsete raisatud aeg ja remondi lõplik hind kasvab ainult.

Mõned näpunäited:

Enne remondi alustamist tuleb kõigepealt: Kodumasin lahti ühendada vooluvõrgust.

Mõelge nõudepesumasinate peamistele riketele:

  • Nõudepesumasin ei lülitu sisse, display ei hakka põlema.

Kui nõudepesumasin elumärke ei näita, siis esimene asi, mida kontrollida on pinge olemasolu võrgus 220-240 V. Kui elektrikilbis pole pinget ja automaatne toiteallikas on OFF asendis siis tõenäoliselt on masinas tekkinud lühis. Seda probleemi ei soovitata ise lahendada, sest nõuab rohkem kogemusi ja teadmisi. Ise saate kontrollida pistiku ja toitejuhtme seisukorda. Kui seal on kõik korras siis kutsuge spetsialist kohale.

  • Nõudepesumasin ei soojene ja niiskus jääb nõudele.

See on üks nõudepesumasinate levinumaid probleeme. Reeglina on tegemist kütteelemendi rikkega. Harvem – elektroonilise rikkega. Kuidas seda diagnoosida? Kui nõudepesumasin on integreeritud tuleb see kõigepealt mööblist eemaldada ja siis eemaldada parem külgsein. Kasutades testrit, mõõta kütteelemendi takistust, see on umbes 27-29 oomi. See number on ligikaudne, kuna erinevateld tootjatel võib see number olla erinevad. Kui seade näitab avatud vooluringi ja kütteelemendi takistus puudub siis tuleks kütteelement välja vahetada.

  • Masin ei tühjene veest.

Sellel võib olla mitu põhjust – ummistus, äravoolupumba rike, rike juhtseadmes. Kui proovite vett masinast välja saada, kuulete iseloomulikke helisid nagu pumba töö, tõenäoliselt on probleem äravoolukanali ummistumises. Kõigepealt eemaldage väljalaskevoolik sifoonist ja kontrollige,
kas seal on ummistus, kui seda pole, proovige uuesti ja kui vesi ikka ära ei lähe, kutsuge spetsialist. Sest suure tõenäosusega on ummistust masina sees.

  • Masin ei võta vett sisse.

Kui veelekkekaitse on aktiveeritud, siis masin ei tööta ja loomulikult ei tule ka vett masinasse. Veakood kinnitab seda. Veel üks põhjus miks seade vett ei võta võib-olla,et täitevoolik on rikkis. Mõõtke testeri abil takistustmähiseid, kui on paus – öelge meile masina andmed ja me leiame Teile vajaliku varuosa. Kuigi alati on ikkagi parem kutsuda spetsialist, kes vaatab seadme üle ja teeb Teile

  • Nõud jäävad mustaks.

Halva nõudepesu sagedaseks põhjuseks on tiivikute ummistunud augud (vihmutid). Enne nõude masinasse panemist eemaldage suur prügi – see hoiab ära mitte ainult tiivikute vaid kogu ummistumise hüdrosüsteemis. Tiivikuid saab hõlpsasti eemaldada lihtsa üles-alla liigutusega seejärel pestakse neid pintsettide abil põhjalikult jooksva vee all. Erilist tähelepanu tuleks pöörata nõude paigutusele masinas, ärge püüdke kõiki nõusid ühekorraga pesta. Jälgige kasutusjuhendis olevaid soovitusi kuidas nõusid nõudepesumasinasse paigaldada nii saate parima pesutulemuse.

  • Uks ei ole fikseeritud.

Kui uks ei sulgu või ei ole fikseeritud siis kõige sagedamini on selle põhjuseks purunenud ukselukk. Seda detaili ei ole võimalik remontida ja see vajab väljavahetamist. Kui uks ei lukustu avatud asendis ja langeb järsult, tuleb tähelepanu pöörata ukse hingedele. Selleks tuleb seade mööblist eemaldada,
võtta maha küljeseinad ja määrata vea olemus. Kui nt.ukse hingede asendamine on vajalik, võtke ühendust meie teenindusega.

  • Nõud on määrdunud Sageli ei seostata seda probleemi masina rikkega.

Alati pärast kööginõude masinasse paigaldamist kontrollige ,et tiivikud saaksid vabalt pöörelda. Samuti kui kui on ummistus tsirkulatsioonipumbas, siis ei teki pöörlemiseks piisavat rõhku tiivikutes ja tulemuseks on mustad nõud. Soovitus, kontrollige aeg-ajalt oma nõudepesumasina tiivikute seisukorda ja vajadusel puhastage neid. Samas tehke üldpuhastust nõudepesumasinale endale,selleks on müügil spetsiaalsed puhastusvahendid.

Kasulikud näpunäited

  • Nõusid ei pea enne masinasse panemist pesema ega loputama, küll aga tuleks eemaldada toidujäägid
  • Asetage kõige määrdumad nõud alumisele nõuderestile, see tagab parema pesu kvaliteedi
  • Parem teha paar pesu, kui toppida liiga palju nõusid ja proovida kõike korraga pesta
  • Kasutage probleemide ennetamiseks spetsiaalseid puhastusvahendeid vähemalt kord kuus
  • Puhastage filtreid vähemalt kord nädalas, nii väldite bakterite ja ebameeldiva lõhna teket
  • Kasutage tugevalt määrdunud nõude puhul mitte ainult lühikesi programme, vaid ka täispesutsükleid